LINHAI 500 EFI T3B

Kód: 2746/CER 2746/CIE 2746/SAN Zvoľte variant
65 hodnotení
Značka: LINHAI
€5 249 / ks
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Úžitkovo / pracovno-rekreačná štvorkolka LINHAI 500 T3b, krátky rázvor, kvapalinou chladený jednovalec 492,8 cm3, automatické CVTech, L / H / N / R, pohon 2x4 / 4x4 s uzávierkou predného diferenciálu, predné zavesenie McPherson, zadné: nezávislá dvojitá A- ramená IRS, 3x hydraulická kotúčová brzda, ťažné zariadenie, predný ochranný rám, oceľové nosiče vpredu a vzadu, el. navijak 3000 lbs s diaľkovým ovládaním, LED svetlá pre denné svietenie, LED smerovky, dvojité projektorové svetlomety, hliníkové disky

BANNER CSOB

Detailné informácie

Podrobný popis

 SPOĽAHLIVÝ MOTOR 
Kvapalinou chladený jednovalec má dostatok sily pre ťažkú prácu aj svižnú akceleráciu. Motor prenáša svoju silu na kolesá cez automatickú dvojrýchlostný prevodovku od popredného kanadského výrobcu CVTech. Prevodovka je vybavená redukciou do pomala, neutrálom a spiatočkou.

tech-motor-atv-550x260

 

Pohon 4x4
Spoľahlivý, elektricky voliteľný pohon 4x4 zaisťuje výbornú trakciu na každom povrchu. Stlačením tlačidla na riadidlách sa sila motora prenáša na všetky kolesá, kedykoľvek potrebujete zvýšiť silu záberu. A v najťažšom teréne, kde už ani pohon 4x4 nepomáha, máte k dispozícii ešte aj elektrickú uzávierku predného alebo oboch diferenciálov. Pre ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov je k dispozícii tiež účinný redukovaný prevod do sily.

linhai-4x4-chassis-550x260

 

Uzávierka diferenciálu
Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného (T3b) alebo oboch diferenciálov (L7e, Euro4) vám umožní s istotou vyjsť z blata, dostane vás ťažkého terénu, umožní vám zdolať akokoľvek ťažké miesto. Stačí len zastaviť a stlačiť tlačidlo uzávierky diferenciálu na riadidlách.

lin500-diff-lock-550x260

 

Vynikajúci podvozok
Výborná priechodnosť terénom a vysoká stabilita v zákrutách. Vynikajúci široký podvozok a tuhý rám s nízkym ťažiskom zaisťuje presné riadenie a ľahkú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie s veľkými zdvihy perovania vás nadchne zakaždým, keď zase opätovne zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. K vysokej obratnosti prispieva aj veľmi malý polomer otáčania.

linhai-4x4-pohon-550x260

 

Moderné osvetlenie
Atraktívny LED svetlá pre denné svietenie elegantne dopĺňajú moderný dizajn tohto modelu a spoločne s LED smerovkami mu dávajú ešte dospelejšie a príťažlivejšie vzhľad. A s vysokovýkonnými dvojitými projektorovými svetlomety s duálnymi šošovkami vás nezastaví ani všetka tma sveta.

tech-light-atv-550x260

 

Multifunkčný LCD displej
Prístrojová doska s modro podsvieteným LCD displejom je dobre čitateľná a poskytuje všetky dôležité informácie ako digitálny rýchlomer, digitálny otáčkomer, ukazovateľ najazdených km, ukazovateľ najazdených motohodín, indikátor zaradeného pohonu 2WD / 4WD / LOCK, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny a digitálny palivomer.

tech-vybava-atv-display-550x260

 

Špičková výbava
Cez svoju vynikajúcu cenu sa Linhai 500 4x4 AR môže pochváliť skutočne bohatou štandardnou výbavou, ku ktorej popri elektricky priraditeľného pohonu 4x4 patrí masívny predný ochranný rám, robustná predný a zadný nosič, dizajnová alu disky so značkovými pneumatikami, elektrický navijak s ťažnou silou 3000lbs a diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, kryty páčiek a rúk, LED svetlá pre denné svietenie, LED smerovky, dvojité projektorové svetlomety a praktická akustická signalizácia smeroviek.

tech-vybava-atv2-550x260

 

Dodatočné parametre

Kategória: LINHAI
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: