LINHAI M565L EPS E4

Kód: 1405/CER 1405/CIE 1405/SAN Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: LINHAI
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
M565iL EPS black 01 web
€6 599
Skladom Do 8 dní. Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
21.1.2022 - 21.1.2022 Zvoľte variant
Viac sily, viac výkonu, vyššia rýchlosť a veľa technických vylepšení prináša Linhai M565 LT EPS s úplne novým a silnejším motorom a posilňovačom riadenia. Nová alu kola ešte viac podčiarkujú atraktivitu stroja, kompletne prepracovaný digitálny displej zobrazuje informácie citeľnejšie a prehľadnejšie. Radiaca páka teraz padne ešte lepšie do ruky a umožňuje presnejšie radenie. Vyššia svetlá výška výrazne zlepšuje priechodnosť ťažkým terénom. Predĺžený rázvor a elektricky ovládaný pohon 2x4 / 4x4 s elektrickou uzávierkou diferenciálu si poradí aj s drsným terénom. Spolujazdec ocenia nová pohodlná zadné madlá. S elektrickým posilňovačom riadenia, výbornou ovládateľnosťou, vysokou úžitkovou hodnotou a vyhlásenú odolnosťou sa Linhai M565 LT EPS radí medzi top favoritov strednej triedy.

Detailné informácie

Podrobný popis

SILNEJŠÍ MOTOR !

Nový jednovalcový vstrekovaný motor má výkon zvýšený a viac ako dostatok sily na ťažkú prácu aj svižné zrýchlenie. Moderné vstrekovanie paliva prináša nízku spotrebu a nízke emisie. Prenos výkonu zaisťuje spoľahlivá automatická prevodovka od popredného kanadského výrobcu CVTech, ktorá je vybavená aj parkovacou polohou P. 

motor-550x260

 

POSILŇOVAČ RIADENIA

Elektrický posilňovač riadenia uľahčuje riadenie a prispieva ku komfortu jazdy. Riadenie preto vyžaduje len minimálnu námahu, a to aj v malých rýchlostiach alebo pri státí na mieste, a ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilňovač riadenia nielen upokojuje jazdu a zlepšuje ovládateľnosť a jazdný komfort, ale tiež funguje ako tlmič nárazov do riadidiel keď predné koleso narazí na kameň, dieru či peň, väčšinu energie pohltí posilňovač a náraz vám nevyrazia riadidlá z ruky.

linhai-eps-550x260

 

POHON 4X4

Spoľahlivý elektricky priraditeľný pohon 4x4 s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu zaisťuje optimálnu trakciu na akomkoľvek povrchu. Jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách je výkon motora prenášaný na obe nápravy, kedykoľvek potrebujete zvýšenú silu záberu. A v najťažšom teréne, kde už ani pohon všetkých kolies nepomáha, máte k dispozícii ešte elektrickú uzávierku predného diferenciálu. Na ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a na ťahanie ťažkých nákladov je navyše k dispozícii aj účinný redukovaný prevod do sily.

linhai-4x4-chassis-550x260

 

UZÁVIERKA DIFERENCIÁLU

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu vás dostane z bahna, blata, ťažkého a klzkého terénu, pokiaľ sa jedno predné koleso začne pretáčať. Po zaradení pohonu všetkých kolies (4x4) a zapnutí uzávierky diferenciálu ide výkon rovnomerne na obe hnané predné kolesá, čo vám umožní s istotou vyjsť, prejsť, vyšplhať a zdolať akokoľvek ťažké miesto. Stačí len zastaviť a stlačiť tlačidlo uzávierky diferenciálu na riadidlách.

lin500-diff-lock-550x260

 

PREDLŽENÝ PODVOZOK

Výborná priechodnosť terénom a vysoká stabilita v zákrutách a pri rýchlej jazde - vynikajúci podvozok so širokým rozchodom a tuhý rám s nízkym ťažiskom zaisťujú príjemné riadenie a jednoduchú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie všetkých kolies s vysokými zdvihmi pruženia a zväčšená svetlá výška vás nadchne zakaždým, keď opäť zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. Výkonný štvorkotúčový brzdový systém vás spoľahlivo zastaví, či už brzdíte z vysokých rýchlostí alebo s ťažkým prívesom z prudkého kopca.

tech-m550l-podvozek-550x260

 

MODERNÉ LED OSVETLENIE

Moderné LED osvetlenie podčiarkuje atraktívny design štvorkolky. LED svetlá pre denné svietenie efektne dopĺňajú agresívny vzhľad vysokovýkonných dvojitých projektorových svetlometov a spoločne s LED blinkre dávajú stroju dospelý vzhľad. Vysoko svietivá LED technika je použitá aj pri zadnom osvetlení.

tech-550-led-550x260

 

ZADNÝ ÚLOŽNY PRIESTOR

Na výletoch aj pri každodennej práci je k dispozícii veľký uzatvárateľný úložný priestor za zadnou sedačkou. Svoje veci tak máte neustále po ruke, vždy pripravené na použitie, keď ich budete potrebovať.

tech-550-ulozny-prostor-550x260

 

NOVÝ LCD DISPLEJ

Digitálny LCD displej je kompletne prepracovaný, aby zobrazoval informácie čitateľnejšie a prehľadnejšie, a poskytuje všetky dôležité údaje: rýchlomer, otáčkomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ najazdených motohodín, indikátor pohonu 2x4 / 4x4, teplomer chladiacej kvapaliny a digitálny palivomer. Samostatné kontrolky signalizujú zaradenú rýchlosť, spiatočku, neutrál, polohu Parking, nedostatok oleja, rozsvietenie diaľkových, smerových a výstražných svetiel; nechýba kontrolka motora.

IMG_1314

 

BOHATÁ VÝBAVA V CENE

Napriek veľmi priaznivej cene ponúka Linhai M565 LT EPS bohatú výbavu už v základe. K nej patrí elektrický posilňovač riadenia, masívny predný ochranný rám, zadný nosič batožiny, dizajnové alu kolesá so značkovými pneumatikami, elektrický navijak 3000 lbs a diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, kryty páčok a rúk, dizajnové spätné zrkadlá, oceľové nosiče vpredu a vzadu, LED svetlá pre denné svietenie, LED blikače a LED koncové svetlá, USB zásuvka, 12V zásuvka a praktická akustická signalizácia blikačov a zaradené spiatočky.

tech-550-vybava-550x260

 

Dodatočné parametre

Kategória: LINHAI
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: