TGB TARGET 600 EPS 4x4 2022

Kód: 6798
Neohodnotené
Značka: TGB
€5 700 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2023

Športovo ladená štvorkolka s pohonom 4x4 a elektrickým posilňovačom riadenia. Športový imidž umocňuje atraktívne čierne lakovanie sa svietivo žltými prvkami. Target kombinuje výhody športových a úžitkových štvorkoliek. Športovo ladený podvozok a výkonný motor sú ako stvorené pre športové zážitky a adrenalínové vyčíňanie v teréne, vďaka pohonu 4x4 s uzávierkou diferenciálu, ťažné guľu a silnému navijaku zvládne aj ťažkú prácu. Nad štandardy svojej triedy Target vyniká tiež obratnosťou, príjemným ovládaním a vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS: 

  • Ročník: 2022
  • Najazdené km: 3570 km 
  • Plná servisná história
  • Štvorkolka momentálne po servisnej prehliadke. 
  • Záruka do 2.5.2024
  • Cena: 5.700€ ( nie je možnosť odpočtu DPH) , Cena novej 8.549€
  • Drobné poškodenia predchádzajúceho majiteľa: prasknutý plast.  

 

SILNÝ MOTOR 600 ccm

Spoľahlivý štvordobý motor 600 ccm s modernou štvorventilovou technikou, chladením kvapalinou a olejom s dvoma samostatnými chladičmi je vybavený moderným elektronickým vstrekovaním paliva. Vstrekovanie zaručuje vysoký výkon, veľkú ťažnú silu, vysoký krútiaci moment, nízke emisie a spoľahlivé štartovanie v lete aj v zime.

engine-premium-accssories-lt-550x260-550x260

 

ROBUSTNÝ PODVOZOK 4X4

Vynikajúca priechodnosť terénom zaisťuje moderné plne nezávislé zavesenie všetkých kolies spoločne so širokým rozchodom a veľkou svetlou výškou. Pohon 2x4/4x4 je možné prepínať jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách, v ťažkom teréne navyše oceníte rýchlo pracujúcu elektrickú uzávierku predného diferenciálu. Príjemne nastavený podvozok je osadený vysoko kvalitnými hydraulickými jednotkami EVO s progresívne vinutými pružinami a nastaviteľným predpätím.

target-acc-chassis-550x260

 

POSILŇOVAČ RIADENIA S TROMA REŽIMAMI 

Posilňovač riadenia zlepšuje ovládateľnosť štvorkolky a zmenšuje silu potrebnú na riadenie, ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilňovač ale zachytí aj rany do riadidiel, keď napríklad predné koleso narazí na kameň, dieru alebo skrytý peň. Pretože väčšinu energie pohltí posilňovač, náraz vám nevyrazia riadidlá z ruky. Posilňovač riadenia má variabilný účinok a tri voliteľné režimy.

tech-b1000-eps-550x260

 

POHON 4X4 S  DIFERENCIÁLOM

Verzia Euro 4 je vybavená premysleným systémom pohonu 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi. V ťažkom teréne oceníte rýchle uzamknutie buď len predného, alebo oboch diferenciálov naraz. Vďaka tomu môžete pohon jednoducho nakonfigurovať ideálne pre akýkoľvek terén a situáciu. Na jednu stranu tak získate plnú trakciu v ťažkom teréne, na druhú stranu stabilnú jazdu a úžasne príjemné riadenie na rovine. Elektricky prepínateľný pohon 2x4/4x4 a moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies iRS spoločne so širokým rozchodom a veľkou svetlou výškou zaručuje vynikajúcu priechodnosť každým terénom.

tech-b1000-diff-lock2-550x260

 

KOTÚČOVE BRZDY 

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkon motora. Účinný štvorkotúčový hydraulický brzdový systém s veľkými vŕtanými kotúčmi a pancierovanými brzdovými hadičkami vám dodá dôveru pri posúvaní vašich jazdeckých schopností alebo pri jazde s ťažkým nákladom.

tech-brakes-550x260

 

ŠPORTOVÝ DIZAJN 

Športový design Targetu je atraktívny a zároveň funkčný. Aj napriek športovému strihu poskytuje Target vynikajúcu ochranu pred odletujúcim bahnom, domov sa tak z blatistého výletu vrátite čistí. A keď nastane tma, vysoko výkonné dvojité projektorové svetlomety vám spoľahlivo nájdu cestu domov.

target-eps-sport-550x260

 

LCD DISPLEJ

Prehľadné informácie kedykoľvek potrebujete. Moderný multifunkčný LCD displej ponúka množstvo funkcií ako digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, palivomer, hodiny, maximálne dosiahnuté otáčky, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá dennej prejdenej vzdialenosti, celkovo prejdenú vzdialenosť, denné aj celkové počítadlo najazdených motohodín a všetky potrebné kontrolky.

tech-b550-tachimeter-550x260

 

 BOHATÁ VÝBAVA OD ZÁKLADU

Už v základe vám Target ponúkne bohatú výbavu, v ktorej nechýba elektrický posilňovač riadenia, atraktívne 8lúčové hliníkové disky, značkové pneumatiky, chrániče rúk a páčok, predný ochranný rám, ťažné zariadenie alebo spoľahlivý navijak s vysokou ťažnou silou 3000lbs.

target-eps-vybava02-550x260

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: