Asix MUDDY 110cm3

Kód: A6-MUD/7 1-17/MOD A6-MUD/7 1-17/ZLT A6-MUD/7 1-17/ORA Zvoľte variant
4 hodnotenia
Značka: ASIX
€1 000 / ks
Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant

Štvorkolka ASIX MUDDY je vybavená s elektrickým štartérom, so štvortaktným motorom s objemom 110 cm3 pre deti od 6 rokov. Športová štvorkolka s predným/zadným osvetlením, spiatočkou, možnosť obmedzenia rýchlosti. 

DOPRAVA ATVvvv

Detailné informácie

Podrobný popis

Asix MUDDY 110cm3

Štvorkolka ASIX MUDDY je vybavená s elektrickým štartérom, so štvortaktným motorom s objemom 110 cm3 pre deti od 6 rokov. Športová štvorkolka s predným/zadným osvetlením, spiatočkou, možnosť obmedzenia rýchlosti. 

rozmery atv

Osvetlenie

O dobrú viditeľnosť po zotmení sa starajú svetlá vyrobené technológiou LED v prednej a zadnej časti vozidla. Máme tu stretávacie a diaľkové svetlo + brzdové svetlo vzadu.

Nosiče

Štvorkolka je vybavená 1 oceľovým, priestranným kufrom v zadnej časti vozidla. Vďaka tomu si vaše dieťa odvezie všetky potrebné veci.

OBUDOWA-ASIX-MUDDY

 

Bezpečnosť

Prvky zlepšujúce bezpečnosť sú nepochybne: diaľkové vypínanie zapaľovania (rodičovská kontrola), regulácia otáčok, vďaka ktorej môžete výkon prispôsobiť zručnostiam jazdca.

Výbava

Za zmienku stoja aj doplnkové prvky výbavy ako: analógové počítadlo, full LED osvetlenie, riadidlá, klaksón, zrkadlá, elektrický štartér

REGULACJA-PR-DKO-CI-ASIX-MUDDY

 

Motor

Štvorkolka je vybavená spoľahlivou pohonnou jednotkou ASIX MOTORS. Motor podľa vzoru popredných značiek na trhu poskytuje neuveriteľný výkon a dlhú životnosť.

Výfukový systém

Špeciálny výfukový systém s veľkým basovým podtónom, ako sa na triedu tohto modelu patrí.

Prevodovka

Model MUDDY je vybavený automatickou prevodovkou 1+1. Poskytuje pohodlie pri používaní a jednoduché používanie. Vozidlo má manuálnu radiacu páku.

SILNIK-ASIX-MUDDY

Rám

Hybridný, robustný robotom zváraný rám, ktorý vydrží vysoké namáhanie pri jazde v teréne. Vhodná konštrukcia spojená s vysokopevnostnými skrutkami zaisťuje maximálne zaťaženie až 100 kg

Kolesá a pneumatiky

7-palcové oceľové disky so zosilnenými pneumatikami a kockovým dezénom poskytujú primeranú priľnavosť za každých podmienok. Pneumatiky so zvýšenou odolnosťou proti oderu. Na kolesách sú namontované plastové krytky - BEADLOCKS, ktoré zabraňujú skĺznutiu pneumatiky pri jazde pri nízkom tlaku

Podvozok

Viacprvková predná časť Dual Arm s nastaviteľnými tlmičmi Dual Shock Absorber. Zabezpečujú plynulý pohyb v teréne pri zachovaní primeranej priľnavosti. Vzadu pevná kyvka s centrálne umiestneným tlmičom Monoshock vybaveným nastavením tvrdosti.

PODWOZIE-ASIX-MUDDY

Dodatočné parametre

Kategória: Detské štvorkolky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: