LINHAI 500 PROMAX EFI T3B

Kód: 2743/CER 2743/CIE 2743/SAN Zvoľte variant
86 hodnotení
Značka: LINHAI
€4 799 / ks
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Úžitkovo / pracovno-rekreačná štvorkolka LINHAI 500 PROMAX T3b, krátky rázvor, nový dizajn 2021, vysokovýkonné Full-LED matrix svetlomety, LED svetlá pre denné svietenie, predné dynamické LED smerovky, kvapalinou chladený jednovalec 493 cm3, EFI, automatické CVTech, L / H / N / R, pohon 2x4 / 4x4 s uzávierkou predného diferenciálu, predné zavesenie McPherson, zadné: nezávislá dvojité a-ramená, 3x kotúčová brzda, ťažné zariadenie, predný ochranný rám, oceľové nosiče vpredu a vzadu, el. navijak 3000 lbs s diaľkovým ovládaním, ALU disky

BANNER CSOB

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoľahlivý a výkonný motor
Kvapalinou chladený jednovalec má dostatok sily pre ťažkú prácu aj svižnú akceleráciu. Motor prenáša svoju silu na kolesá cez automatickú dvojrýchlostný prevodovku od popredného kanadského výrobcu CVTech. Prevodovka je vybavená redukciou do pomala, neutrálom a spiatočkou.

tech-motor-atv-550x260

 

Pohon 4x4
Spoľahlivý, elektricky voliteľný pohon 4x4 zaisťuje výbornú trakciu na každom povrchu. Stlačením tlačidla na riadidlách sa sila motora prenáša na všetky kolesá, kedykoľvek potrebujete zvýšiť silu záberu. A v najťažšom teréne, kde už ani pohon 4x4 nepomáha, máte k dispozícii ešte aj elektrickú uzávierku predného alebo oboch diferenciálov. Pre ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov je k dispozícii tiež účinný redukovaný prevod do sily.

linhai-4x4-chassis-550x260

 

Uzávierka diferenciálu
Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného (T3b) alebo oboch diferenciálov (L7e, Euro4) vám umožní s istotou vyjsť z blata, dostane vás ťažkého terénu, umožní vám zdolať akokoľvek ťažké miesto. Stačí len zastaviť a stlačiť tlačidlo uzávierky diferenciálu na riadidlách.

lin500-diff-lock-550x260

 

Vynikajúci podvozok
Výborná priechodnosť terénom a vysoká stabilita v zákrutách. Vynikajúci široký podvozok a tuhý rám s nízkym ťažiskom zaisťuje presné riadenie a ľahkú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie s veľkými zdvihy perovania vás nadchne zakaždým, keď zase opätovne zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. K vysokej obratnosti prispieva aj veľmi malý polomer otáčania.

linhai-4x4-pohon-550x260

 

LED-Matrix svetlomety
Moderné technológie a prepracovaný dizajn. LED-Matrixové svetlomety priťahujú pozornosť, podčiarkujú hi-tech image stroje a dávajú mu dospelý vzhľad. Spoločne s LED svetlami pre denné svietenie sú tieto svetlá prepracovaná aj po funkčnej stránke, napríklad aj z hľadiska ochrany pri čelnom náraze.

led-550x260

 

Multifunkčný LCD displej
Prístrojová doska s modro podsvieteným LCD displejom je dobre čitateľná a poskytuje všetky dôležité informácie ako digitálny rýchlomer, digitálny otáčkomer, ukazovateľ najazdených km, ukazovateľ najazdených motohodín, indikátor zaradeného pohonu 2WD / 4WD / LOCK, ukazovateľ teploty chladiacej kvapaliny a digitálny palivomer.

tech-vybava-atv-display-550x260

 

Plná výbava
Cez vynikajúcu cenu ponúka Linhai 500 Promax už v základe plnou výbavou. Tá zahŕňa okrem LED osvetlenie napríklad atraktívne zliatinové ALU kolesá so značkovými pneumatikami, elektrický navijak s vysokou ťažnou silou 3000lbs a diaľkovým ovládaním, alebo ťažné zariadenie. Nechýba masívne predné a zadné ochranný rám, robustná nosiče vpredu aj vzadu, kryty páčiek a rúk alebo praktická akustická signalizácia smeroviek.

tech-vybava-atv2-550x260

Dodatočné parametre

Kategória: LINHAI
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: