LINHAI 650L 4x4 Promax

Kód: 6792/CIE 6792/SAN 6792/SIV Zvoľte variant
14 hodnotení
Značka: LINHAI
€6 899 / ks
Skladom Skladom Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
18.6.2024 18.6.2024 - Zvoľte variant

Viac sily, viac výkonu Linhai 650L s posilňovačom riadenia a novo vyvinutým motorom Linhai LH191MS. Moderný dizajn Promax s LED Matrix svetlometmi a robustný oceľový predný nárazník. Úžitkový Linhai 650 ProMax je pripravený zvládnuť všetky práce na farme, na chalupe, na poli alebo v lese. Prístrojová doska TFT je vybavená automatickým nastavením jasu, ktoré dokáže automaticky upraviť jas obrazovky displeja podľa intenzity vonkajšieho svetla. Pri každodennom používaní, na výlete aj v ťažkom teréne oceníte skvele obratný podvozok s nezávisle zavesenými kolesami a elektrické prepínanie pohonu 2x4/4x4 s uzamykateľným diferenciálom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Silnejší motor
Jednovalcový vstrekovaný motor má dostatok sily pre ťažkú prácu aj svižné zrýchlenie. Moderné vstrekovanie paliva Delphi prináša nízku spotrebu a nízke emisie. Prenos výkonu zaisťuje spoľahlivá automatická prevodovka od popredného kanadského výrobcu CVTech.

motor650-550x260

Pohon 4x4
Spoľahlivý, elektricky voliteľný pohon 4x4 zaisťuje výbornú trakciu na každom povrchu. Stlačením tlačidla na riadidlách sa sila motora prenáša na všetky kolesá, kedykoľvek potrebujete zvýšiť silu záberu. A v najťažšom teréne, kde už ani pohon 4x4 nestačí, máte k dispozícii ešte aj elektrickú uzávierku predného diferenciálu. Pre ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov je k dispozícii aj účinný redukovaný prevod do sily.

Uzávierka diferenciálu
Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka diferenciálu vám umožní s istotou vyjsť z blata, dostane vás ťažkého terénu, umožní vám zdolať ťažké miesta. Stačí len zastaviť a stlačiť tlačidlo na riadidlách.

lin500-diff-lock-550x260

LED Matrix svetlomety
Moderné technológie a prepracovaný design. LED Matrixové svetlomety priťahujú pozornosť, podčiarkujú hi-tech imidž stroja a dávajú mu dospelý vzhľad. Spoločne s LED svetlami pre denné svietenie sú tieto svetlá prepracované aj po funkčnej stránke, napríklad aj z hľadiska ochrany pri čelnom náraze.

led650-550x260

TFT displej
Farebný TFT displej s automatickým prepínaním denného a nočného režimu prehľadne zobrazuje rýchlosť jazdy, digitálny otáčkomer, stav paliva, zaradený pohon 2WD/4WD, zaradený prevod, teplotu chladiacej kvapaliny a denné počítadlo kilometrov.
​Vyhľadať podrobnosti

tft-650-550x260

 

Plná výbava
Linhai 650L Promax ponúka už v základe plnú výbavu. Tá zahŕňa okrem LED osvetlenia napríklad atraktívne liate ALU kolesá so značkovými pneumatikami, TFT displej, elektrický navijak s vysokou ťažnou silou 3000lbs a diaľkovým ovládaním alebo ťažné zariadenie. Nechýba robustný oceľový predný a zadný nárazník, robustné nosiče vpredu aj vzadu, kryty páčok a rúk alebo praktická akustická signalizácia blikačov.

Dodatočné parametre

Kategória: LINHAI
Záruka: 5 Rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: