LINHAI T-BOSS 570 EPS T1B

Kód: 5515/SIV 5515/CAM Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: LINHAI
€10 849 / ks
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant

LINHAI-LOGO_fullVyhlásený ťahúň UTV 570 T-Boss EPS je teraz ešte lepší, ešte výkonnejší a ešte odolnejší. Moderný dizajn so športovým akcentom a novými zliatinovými kolesami zaujme na prvý pohľad. Vďaka posilňovaču riadenia je riadenie príjemné a ľahké aj keď veziete plný náklad. Nová oceľová korba skvele znáša aj drsné zaobchádzanie. A navyše je tu motor – úplne nový, silnejší, živší, úspornejší. Nový Linhai 570 T-BOSS EPS je ideálny pomocník pre všetky práce v lese, na stavbe, v parkoch, záhradníctvach, športových areáloch, pri zásobovaní horských hotelov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Motor
Nový jednovalcový motor so vstrekovaním EFI má zvýšený výkon a viac ako dostatok sily pre ťažkú prácu aj svižné zrýchlenie. Moderné vstrekovanie paliva prináša nízku spotrebu a nízke emisie. Prenos výkonu zaisťuje spoľahlivá automatická prevodovka od popredného kanadského výrobcu CVTech, ktorá je vybavená aj parkovacou polohou P.

tech-utv550-motor2-550x260

 Elektrický posilňovač riadenia
Posilňovač výrazne zvyšuje komfort a bezpečnosť jazdy. Riadenie vyžaduje oveľa menšiu námahu, a to hlavne v malých rýchlostiach alebo pri otáčaní na mieste, a ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilňovač riadenia zároveň funguje aj ako tlmič nárazov do volantu. Keď predné koleso narazí na skrytý kameň, dieru alebo peň, náraz vám nevyrazí volant z ruky, pretože väčšinu energie pohltí posilňovač.

 linhai-eps-550x260

Pohon 4x4
Elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies s uzávierkou diferenciálu zaručuje vynikajúcu priestupnosť v ťažkom teréne. Na ťažké práce, v prudkých stúpaniach a na ťahanie ťažkých nákladov máte navyše k dispozícii uzávierku diferenciálu a silnú redukciu do pomaly.

 linhai-4x4-pohon-550x260

Nezávislé zavesenie kolies
Široký podvozok a nízke ťažisko zaisťuje výbornú stabilitu a skvelú priechodnosť terénom. Všetky kolesá sú nezávisle zavesené v dvojitých A-rameňoch s ľahko nastaviteľným pérovaním. K vysokej obratnosti prispieva aj veľmi malý polomer otáčania.

 

Veľká sklopná korba
Na priestrannej korbe odveziete všetko, čo potrebujete. Vďaka praktickému vyklápaciemu čelu a ľahkému sklápaniu s asistenciou plynových vzpier je zloženie každého nákladu hračkou. Korba navyše skvele podčiarkuje elegantný športový design stroja.

 korba-vlastnosti-utv570-550x260

Všetko ovládanie po ruke
Volant, radiaca páka a všetky ovládacie prvky sú prehľadne ergonomicky usporiadané. Všetko je presne tam, kde to intuitívne očakávate, ovládanie úplne prirodzene padne do ruky. To uľahčuje prácu, vašu pozornosť pri jazde nič nerozptyľuje a riadenie máte neustále pod kontrolou.

 ovladani-550x260

Multifunkčný LCD displej
Prístrojová doska s modro podsvieteným multifunkčným LCD displejom je výborne čitateľná a poskytuje všetky dôležité informácie: digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, ukazovateľ najazdených km, počet motohodín, indikátor pohonu 2WD/4WD, teplomer chladiacej kvapaliny, palivomer, kontrolka neutrálu, diaľkových svetiel, ukazovateľov smeru , zaradené spiatočky a kontrolka motora.

 lcd-550x260

Bohatá výbava v cene
Aj napriek úplne bezkonkurenčnej cene ponúka Linhai UTV 570 T-BOSS EPS bohatú výbavu už v základe. V nej nechýba pevná plastová strecha odolná UV žiareniu, plnohodnotné čelné plexi, masívne predný ochranný rám, bezpečnostné siete vo dverách, madlá pre spolujazdcov, hlavové opierky, ťažné zariadenie alebo elektrický navijak 3000lbs s diaľkovým ovládaním.

vybava-vlastnosti-utv570-550x260

Dodatočné parametre

Kategória: LINHAI
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: