MAXIMA SYNTHETIC GEAR OIL 75W90 / 1L

Kód: 44901
Neohodnotené
Značka: MAXIMA
€31 / ks €31 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024

Špičkový 100% syntetický prevodový hypoidný olej na báze esterov, 75W-90, pre mazanie vysoko zaťažených rozvodoviek, diferenciálov, hypoidných prevodov, kardanových náhonov a oddelených mechanických prevodoviek, kardanových hriadeľov motocyklov, prekračuje špecifikácie API GL- 4 a GL-5, 1literF198648953

Detailné informácie

Podrobný popis

Maxima Hypoid Gear
100% syntetický prevodový hypoidný olej na báze esterov. Špičkový moderný prevodový olej špeciálne vyvinutý pre mazanie štvorkolkových rozvodoviek, diferenciálov, hypoidných prevodov, štvorkolkových kardanových náhonov a oddelených mechanických prevodoviek. Určený tiež pre mazanie hnacích hriadeľov pre motocykle BMW a ako prevodový olej pre motocykle Harley-Davidson. Nie je určený pre mokré spojky. Odolný proti vysokým tlakom a starnutia. Vynikajúca odolnosť voči peneniu a vysoká ochrana proti korózii. Vysoko prekračuje špecifikácie API GL-4 a GL-5.

použitie:

Pre mazanie štvorkolkových rozvodoviek, diferenciálov, hypoidných prevodov, motocyklových a štvorkolkových kardanových náhonov a oddelených mechanických prevodoviek, kde sú vyžadované oleje špecifikáciou API GL-4 alebo GL-5.
Určený tiež pre mazanie hnacích hriadeľov motocyklov BMW a ako prevodový olej pre motocykle Harley-Davidson.
NEBEZPEČENSTVO

H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Výrobca: Maxima USA

Dodatočné parametre

Kategória: PREVODOVÉ OLEJE
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: