SEGWAY VILLAIN SX10 X, T1B

Kód: 2737/ZEL 2737/CER Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: SEGWAY
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
vallain green 001v2 823x600
€20 799
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Najvýkonnejší motor štvorlkového sveta. Plne nastaviteľný podvozok So 45 cm zdvihu. Mimoriadne pevný chróm-molybdénovej rám. Posilňovač riadenia. Špičkové jazdné vlastnosti. Nič viac nepotrebujete. Villain SX10 X. Továreň na adrenalín.

Detailné informácie

Podrobný popis

PREMYSLENÝ DESIGN

Moderný dizajn je originálny a súčasne premyslený. Vysoké lemy účinne chránia pred bahnom a kamením. Ostro sklonený predok dáva Villainu dynamický bočný profil a zároveň zlepšuje zorné pole vodiča. Všetko je podriadené jedinému účelu - dať vám jedinečný zážitok z ostrej športovej jazdy. Atraktívny vzhľad dopĺňajú vysokovýkonné dvojité LED svetlomety.

villain-design2-900x579

MAXIMÁLNY KOMFORT

Výškovo nastaviteľný volant, nastaviteľné športové anatomické sedadlá, štvorbodové pásy, prehľadná veľká digitálna prístrojová doska - urobili sme všetko pre to, aby ste Villaina mali vždy pod kontrolou.

villain-design-900x579

VÝKONNÝ MOTOR

Vysokovýkonný kvapalinou chladený štvortaktný dvojvalec úplne novej generácie s výkonom 107 k a krútiacim momentom 98 Nm má úžasný záťah a veľa sily pre dlhé drifty a zábavu v teréne.

villain-tech-001-900x579

BUDÚCNOSŤ UŽ DNES

Villain ponúka doslova revolučnú konektivitu. Aplikácia "Segway Powersports" umožňuje stroj na diaľku ovládať, štartovať a nastavovať. Vďaka tejto aplikácii môžete využívať najrôznejšie funkcie, ktoré vám ešte viac spríjemnia jazdu s vaším Villainom.

ssv-app-01-900x579

Airlock - Villaina môžete naštartovať mobilným telefónom pomocou Bluetooth. Cez mobilnú aplikáciu tiež môžete stroj odomknúť na diaľku namiesto kľúča.

Individuálne nastavenie - Nastavte si obmedzenie rýchlosti alebo účinnosť posilňovača riadenia pomocou svojho chytrého telefónu. Prispôsobte si Villain presne podľa vašich potrieb a užite si jazdu ešte viac!

Automatické núdzové volanie - Zadajte si kontaktnú osobu pre prípad núdze a v prípade vážnej nehody alebo prevrátenia aplikácia automaticky pošle SMS aj so súradnicami vašej kontaktnej osobe.

Buďte v spojení - Spojte sa s priateľmi. Offline mapy, bezdrôtová lokalizácia a bezdrôtové telefonovanie vám pomôžu si aktívne vychutnať spoločné jazdy.

Dáta v reálnom čase - Údaje o vozidle, vzdialenosť k cieľu, okamžitý krútiaci moment a výkon motora, nastavenie posilňovača riadenia, denná prejdená vzdialenosť, záznamy rýchlosti a ďalšie, to všetko máte v mobile.

EXTRÉMNE TUHÝ RÁM

Masívny rám je vyrobený z chróm-molybdénovej ocele, ktorá je oveľa pevnejšia ako bežná oceľ. Tuhý a odolný rám zaručuje vynikajúcu stabilitu a dokonale presný pocit pri riadení.

villain-33-900x579

ŠPIČKOVÝ PODVOZOK

Na Villaine je všetko extrémne. Podvozok s mohutnými plne nastaviteľnými plynokvapalinovými tlmičmi, masívnymi zadnými vlečnými ramenami a obrovskými zdvihy pruženia vám dodá sebadôveru v každej situácii a v každom teréne.

villain-shox-01-900x579

PREDNÁ A ZADNÁ UZÁVIERKA

Predný diferenciál umožňuje automatické prepínanie medzi pohonom 2WD / 4WD podľa terénu a okamžitej potreby. Uzávierku predného a zadného diferenciálu možno počas jazdy prepínať aj ručne, čo výrazne zlepšuje výkon v teréne.

villain-dif01-700x450

POSILŇOVAČ RIADENIA

Posilňovač riadenia pracuje úplne automaticky, a to hneď v troch režimoch. Svoju účinnosť nastavuje sám v závislosti na rýchlosti vašej jazdy alebo podľa toho, či máte zapnutú prednú uzávierku. Režimy si navyše môžete nastaviť ešte cez mobilnú aplikáciu individuálne pre váš štýl jazdy, pre rôzne terény a podmienky.

villain-tech-010-epsn-700x450

KOLESÁ BEADLOCK

Pevné a ľahké kolesá Beadlock na Villaine sú takmer umelecké diela. Systém Beadlock zabraňuje skĺznutiu pneumatiky z ráfika a vydrží aj drsné zaobchádzanie.

villain-beadlock-01-700x450

NÁDRŽ NA 44 L

S obrovskou 44litrovou nádržou môžete preskúmať ďaleko viac ciest, dostať sa ďalej a zažiť ďaleko viac zážitkov bez neustálych starostí o tankovanie.

villain-66-01-700x450

 
MOTOR
typ:  štvortaktný dvojválec DOHC
objem: 1 000 ccm 
výkon:  105 k
točivý moment:  93,5 Nm
Palivový systém:  Elektronické vstrekovanie paliva (EFI)
chladenie:  kvapalinou a olejom + olejom chladené piesty

 

HNACÍ SYSTÉM 
Pohon všetkých kolies: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
Prevodovka: automatická, CVT, P-R-N-L-H
Motorová brzda: Áno
Uzávierka predného diferenciálu: s elektrickou uzávierkou

 

PODVOZOK 
rám: vysoko pevný rám z chróm-molybdénovej ocele
počet sedadiel: 2
posilňovač riadenia: elektrický, automatický 3 režimový
zavesenie: nezávisle, dvojité A-ramená so stabilizátorom
pruženie:  plne nastaviteľné plynokvapalinové tlmiče. 
Brzdy:  4x hydraulické kotúčové 
Kolesá:  14´Hliníkové disky BEADLOCK 
Pneumatiky:  Predné: 29x9-14, Zadné: 29x11-14

 

ROZMERY A HMOTNOSTI
Celková dĺžka:  3 375 mm
Celková šírka:  1 630 mm
Celková výška:  1 800 mm
Rázvor:  2 590 mm
Svetlá výška: 360 mm
Hmotnosť bez náplní: 835 kg
Palivová nádrž:  44 l

 

VÝBAVA V CENE

Elektrický navijak 4500 lbs, elektrický posilňovač riadenia, ťažné zariadenie, nastaviteľný volant, anatomicky tvarované sedadlá s hlavovou opierkou, športové štvorbodové bezpečnostné pásy, Full-LED osvetlenie, plne digitálne prístrojová doska, predný ochranný rám, zadný ochranný rám, ochranné bezpečnostné konštrukcia kabíny ROPS , pevné bočné dvere, pevná strecha, odolná priestranná korba, 14 "hliníkové disky so systémom BEADLOCK, plne nastaviteľné pruženie s progresívne vinutými pružinami, Smart Commanding System (SCS) + mobilné aplikácie Segway Powersports

Dodatočné parametre

Kategória: SEGWAY
Záruka: 5 Rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: