TGB BLADE 600i LTX 4x4 E5

Kód: 1000713
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO €9 199 –11 %
600ltx 02 900x600
€9 199 –11 % €8 149 / ks €8 149 / 1 ks
Do 8 dní.

Úchvatný dizajn s modernými LED matrixovým svetlomety a Full-LED osvetlením, vylepšená automatická prevodovka, predĺžený podvozok, silný motor, príjemné ovládanie a výborné jazdné vlastnosti - nový TGB Blade 600i LTX 4x4 má všetky predpoklady stať sa opäť jednou z najobľúbenejších štvorkoliek strednej triedy. Pod novým príťažlivým kabátom pracuje spoľahlivý jednovalec s vysokou ťažnou silou, automatická prevodovka má zosilnenú konštrukciu s japonskými komponentmi; predná mriežka chladiča je odnímateľná pre uľahčenie čistenia chladiča. K tomu pristupujú vynikajúce terénne vlastnosti, elektricky pripojiteľný pohon 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi, predĺžený podvozok so samostatnou sedačkou spolujazdca a mimoriadne bohatá štandardná výbava, v ktorej nechýba vodotesný navijak 3000lbs, atraktívne alu disky, ťažné zariadenie alebo kvalitné nitrogenové tlmiče EVO

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SILNÝ MOTOR 600 ccm

Spoľahlivý štvordobý motor 600 ccm s modernou štvorventilovou technikou, chladením kvapalinou a olejom s dvoma samostatnými chladičmi je vybavený moderným elektronickým vstrekovaním paliva. Vstrekovanie zaručuje vysoký výkon, veľkú ťažnú silu, vysoký krútiaci moment, nízke emisie a spoľahlivé štartovanie v lete aj v zime.

engine-premium-accssories-lt-550x260-550x260

 

PREDLŽENÝ PODVOZOK

Optimalizovaná geometria podvozku, široký rozchod a príjemne nastavené odpruženie dávajú štvorkolke presné riadenie, jednoduchú ovládateľnosť a vysokú mieru stability. Vynikajúca priestupnosť terénom zaisťuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS s vysokými zdvihmi, v ťažkom teréne navyše oceníte elektricky pripojiteľný pohon 2x4/4x4 s rýchlo pracujúcimi elektrickými uzávierkami predného aj zadného diferenciálu. Predĺžený podvozok poskytuje dostatok miesta a dobré jazdné vlastnosti.

podvozek-ltx-550x260

 

POHON 4X4 S  DIFERENCIÁLOM

Verzia Euro 4 je vybavená premysleným systémom pohonu 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi. V ťažkom teréne oceníte rýchle uzamknutie buď len predného, alebo oboch diferenciálov naraz. Vďaka tomu môžete pohon jednoducho nakonfigurovať ideálne pre akýkoľvek terén a situáciu. Na jednu stranu tak získate plnú trakciu v ťažkom teréne, na druhú stranu stabilnú jazdu a úžasne príjemné riadenie na rovine. Elektricky prepínateľný pohon 2x4/4x4 a moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies iRS spoločne so širokým rozchodom a veľkou svetlou výškou zaručuje vynikajúcu priechodnosť každým terénom.

tech-b1000-diff-lock2-550x260

 

KOTÚČOVE BRZDY 

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkon motora. Účinný štvorkotúčový hydraulický brzdový systém s veľkými vŕtanými kotúčmi a pancierovanými brzdovými hadičkami vám dodá dôveru pri posúvaní vašich jazdeckých schopností alebo pri jazde s ťažkým nákladom.

tech-brakes-550x260

 

MODERNÉ FULL-LED OSVETLENIE

Vysoko svietivé full-LED predné svetlomety s matrixovou technológiou dodávajú stroju nezameniteľný atraktívny vzhľad. Svetlomety s integrovaným LED denným svietením zároveň zaisťujú aj funkciu ukazovateľov smeru a obrysových svetiel. Tiež všetko ďalšie osvetlenie vrátane brzdových svetiel a zadných blikačov je vybavené inovatívnou LED technológiou, ktorá poskytuje vysokú svietivosť pri nízkom odbere elektrickej energie šetriacej batériu.

DSC01056

 

LCD DISPLEJ

Multifunkčný LCD displej poskytuje všetky dôležité informácie - digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, najvyššie dosiahnuté otáčky, najvyššia dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 denné počítadlá prejdenej vzdialenosti, celkovo prejdenú vzdialenosť, počítadlo najazdených motohodín, palivomer, zobrazovanie diagnostických a poruchových kódov, hodiny.

displey-ltx-550x260-550x260

 

BOHATÁ VÝBAVA OD ZÁKLADU

TGB Blade 600i LTX ponúka už v základe mimoriadne bohatú výbavu, v ktorej nechýba variabilný posilňovač riadenia s 3 režimami, elegantné 12" ALU disky, značkové pneu, chrániče rúk, robustný predný ochranný rám, moderné kompozitné nosiče batožiny, samostatné sedadlo spolujazdca s opierkou chrbta , opierky nôh pre spolujazdcov, moderné Full-LED osvetlenie, 12V zásuvka, ťažné zariadenie a vodotesný navijak s ťažnou silou 3000 lbs.

disk-ltx-550x260

Dodatočné parametre

Kategória: TGB
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: