TGB BLADE 600i LTX EPS 4x4 E5

Kód: 1000714
Neohodnotené
Značka: TGB
ZADARMOZADARMO €9 799 –14 %
600ltx 02 900x600
€9 799 –14 % €8 349 / ks
Do 8 dní.

Úchvatný dizajn s modernými LED matrixovým svetlomety a Full-LED osvetlením, vylepšená automatická prevodovka, predĺžený podvozok, silný motor, príjemné ovládanie a výborné jazdné vlastnosti - nový TGB Blade 600i LTX EPS 4x4 má všetky predpoklady stať sa opäť jednou z najobľúbenejších štvorkoliek strednej triedy. Pod novým príťažlivým kabátom pracuje spoľahlivý jednovalec s vysokou ťažnou silou, automatická prevodovka má zosilnenú konštrukciu s japonskými komponentmi; predná mriežka chladiča je odnímateľná pre uľahčenie čistenia chladiča. K tomu pristupujú vynikajúce terénne vlastnosti, elektricky pripojiteľný pohon 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi, třírežimový posilňovač riadenia EPS, predĺžený podvozok so samostatnou sedačkou spolujazdca a mimoriadne bohatá štandardná výbava, v ktorej nechýba vodotesný navijak 3000lbs, atraktívne alu disky, ťažné zariadenie alebo kvalitné nitrogenové tlmiče EVO.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 SILNÝ MOTOR 600 ccm

Spoľahlivý štvordobý motor 600 ccm s modernou štvorventilovou technikou, chladením kvapalinou a olejom s dvoma samostatnými chladičmi je vybavený moderným elektronickým vstrekovaním paliva. Vstrekovanie zaručuje vysoký výkon, veľkú ťažnú silu, vysoký krútiaci moment, nízke emisie a spoľahlivé štartovanie v lete aj v zime.

engine-premium-accssories-lt-550x260-550x260

 

PREDLŽENÝ PODVOZOK

Optimalizovaná geometria podvozku, široký rozchod a príjemne nastavené odpruženie dávajú štvorkolke presné riadenie, jednoduchú ovládateľnosť a vysokú mieru stability. Vynikajúca priestupnosť terénom zaisťuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS s vysokými zdvihmi, v ťažkom teréne navyše oceníte elektricky pripojiteľný pohon 2x4/4x4 s rýchlo pracujúcimi elektrickými uzávierkami predného aj zadného diferenciálu. Predĺžený podvozok poskytuje dostatok miesta a dobré jazdné vlastnosti.

podvozek-ltx-550x260

 

POSILŇOVAČ RIADENIA S TROMA REŽIMAMI 

Posilňovač riadenia zlepšuje ovládateľnosť štvorkolky a zmenšuje silu potrebnú na riadenie, ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilňovač ale zachytí aj rany do riadidiel, keď napríklad predné koleso narazí na kameň, dieru alebo skrytý peň. Pretože väčšinu energie pohltí posilňovač, náraz vám nevyrazia riadidlá z ruky. Posilňovač riadenia má variabilný účinok a tri voliteľné režimy.

tech-b1000-eps-550x260

 

POHON 4X4 S  DIFERENCIÁLOM

Verzia Euro 4 je vybavená premysleným systémom pohonu 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi. V ťažkom teréne oceníte rýchle uzamknutie buď len predného, alebo oboch diferenciálov naraz. Vďaka tomu môžete pohon jednoducho nakonfigurovať ideálne pre akýkoľvek terén a situáciu. Na jednu stranu tak získate plnú trakciu v ťažkom teréne, na druhú stranu stabilnú jazdu a úžasne príjemné riadenie na rovine. Elektricky prepínateľný pohon 2x4/4x4 a moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies iRS spoločne so širokým rozchodom a veľkou svetlou výškou zaručuje vynikajúcu priechodnosť každým terénom.

tech-b1000-diff-lock2-550x260

 

KOTÚČOVE BRZDY 

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkon motora. Účinný štvorkotúčový hydraulický brzdový systém s veľkými vŕtanými kotúčmi a pancierovanými brzdovými hadičkami vám dodá dôveru pri posúvaní vašich jazdeckých schopností alebo pri jazde s ťažkým nákladom.

tech-brakes-550x260

 

MODERNÉ FULL-LED OSVETLENIE

Vysoko svietivé full-LED predné svetlomety s matrixovou technológiou dodávajú stroju nezameniteľný atraktívny vzhľad. Svetlomety s integrovaným LED denným svietením zároveň zaisťujú aj funkciu ukazovateľov smeru a obrysových svetiel. Tiež všetko ďalšie osvetlenie vrátane brzdových svetiel a zadných blikačov je vybavené inovatívnou LED technológiou, ktorá poskytuje vysokú svietivosť pri nízkom odbere elektrickej energie šetriacej batériu.

DSC01056

 

LCD DISPLEJ

Multifunkčný LCD displej poskytuje všetky dôležité informácie - digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, najvyššie dosiahnuté otáčky, najvyššia dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 denné počítadlá prejdenej vzdialenosti, celkovo prejdenú vzdialenosť, počítadlo najazdených motohodín, palivomer, zobrazovanie diagnostických a poruchových kódov, hodiny.

displey-ltx-550x260-550x260

 

BOHATÁ VÝBAVA OD ZÁKLADU

TGB Blade 600i LTX ponúka už v základe mimoriadne bohatú výbavu, v ktorej nechýba variabilný posilňovač riadenia s 3 režimami, elegantné 12" ALU disky, značkové pneu, chrániče rúk, robustný predný ochranný rám, moderné kompozitné nosiče batožiny, samostatné sedadlo spolujazdca s opierkou chrbta , opierky nôh pre spolujazdcov, moderné Full-LED osvetlenie, 12V zásuvka, ťažné zariadenie a vodotesný navijak s ťažnou silou 3000 lbs.

disk-ltx-550x260

Dodatočné parametre

Kategória: TGB
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: