UTV LINHAI 1100 Diesel

Kód: 1537/BIE 1537/CAM Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: LINHAI
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
camo web powered 900x741
€15 299 €15 699 od €15 299
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant

Špičkový pracovný UTV najvyššej rady s vyhlásenou spoľahlivým japonským dieselovým motorom Kubota. LINHAI UTV1100 Diesel má všetko, čo je potrebné pre ťažkú profesionálnu prácu: veľkú korbu, na ktorú naložíte aj pol tony nákladu, 800 kg ťažnej sily, robustný podvozok s pohonom 2x4 / 4x4, jednoduché ovládanie a vysokú pracovnú morálku. K tomu pridajte atraktívny moderný dizajn, kvalitné dielenské spracovanie a cenu, na ktorú konkurencie nedokáže reagovať: LINHAI UTV1100 Diesel je jedna z najatraktívnejších ponúk pre súkromné i profesionálne použitie na trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

technologie-op

half-powered

 

MOTOR KUBOTA DIESEL

Kubota, to je záruka kvality a spoľahlivosti. Ľahký, výkonný a nenáročný japonský trojvalcový diesel Kubota D1105 je preslávený svojou vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Vďaka technológii E-TVCS má motor minimálnu hlučnosť, vysokú účinnosť a nízku spotrebu. Tento mimoriadne vydarený pohon dopĺňa špičková kanadská automatická prevodovka CVTech.

motor-kubota-550x260

 

ELEKTRICKÝ POSILŇOVAČ RIADENIA 

Posilňovač riadenia uľahčuje riadenie a zvyšuje komfort a bezpečnosť jazdy. Vďaka posilňovaču je riadenie výrazne jednoduchšie, a to hlavne v malých rýchlostiach alebo pri otáčaní na mieste, a ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilňovač riadenia ale nielen upokojuje jazdu a zlepšuje ovládateľnosť, ale zároveň funguje aj ako tlmič nárazov do volantu, keď predné koleso narazí na skrytý kameň, dieru alebo peň. Posilňovač pohltí väčšinu energie a náraz vám nevyrazí volant z ruky.

linhai-eps-550x260

 

POHON 4X4 S DIFERENCIÁLMI A REŽIMOM TURF

Elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies s uzávierkami predného aj zadného diferenciálu zaručuje špičkovú priestupnosť terénom. Jednoduchým stlačením tlačidla si môžete vybrať medzi náhonom iba zadných alebo všetkých štyroch kolies, a navyše môžete zapnúť uzávierky oboch diferenciálov a tým ešte podstatne zvýšiť trakciu a ťažnú silu. Na najťažšie práce, v prudkých stúpaniach a na ťahanie ťažkých nákladov máte navyše k dispozícii silnú redukciu do pomaly. Režim Turf Mode je výhodný najmä pri jazde po upravenom trávniku alebo pri zatáčaní na malom polomere. V tomto režime je poháňané iba zadné pravé koleso. Pretože obe zadné kolesá nie sú prepojené, UTV ľahšie zatáča, pri zatáčaní sa nerobia koľaje a pneumatiky netrhajú trávnik.

4x4-kubota-02-550x260ň

 

VEĽKA VÝKLOPNA KORBA

Na priestrannú sklápaciu korbu naložíte všetko, čo potrebujete - ani pol tony nie je problém. Odklápacie / odnímateľné zadné čelo vrátane bočníc umožňujú ľahko premeniť oceľovú korbu na veľké praktické plato. Vďaka plynovým vzperám je zloženie každého nákladu hračkou.

korba-1100-550x260

Dodatočné parametre

Kategória: LINHAI
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: