Asix HUNTER 110cm3

Kód: A6-HUN 110 7 1-5/ZEL A6-HUN 110 7 1-5/ZLT A6-HUN 110 7 1-5/ORA Zvoľte variant
3 hodnotenia
Značka: ASIX
€1 250 / ks
Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant

Štvorkolka ASIX Hunter je vozidlo skvelej kvality vybavené s elektrickým štárterom a so štvortaktným motorom s objemom 110 cm3 pre deti od 9 rokov. Cross-country štvorkolka so spiatočkou, LED osvetlením, pevným rámom a silným odpružením na 7" kolesách si určite Vaše dieťa zamiluje.

DOPRAVA ATVvvv

Detailné informácie

Podrobný popis

Asix HUNTER 110cm3

Štvorkolka ASIX Hunter je vozidlo skvelej kvality vybavené s elektrickým štárterom a so štvortaktným motorom s objemom 110 cm3 pre deti od 9 rokov. Cross-country štvorkolka so spiatočkou, LED osvetlením, pevným rámom a silným odpružením na 7" kolesách si určite Vaše dieťa zamiluje.

WYMIARY-ASIX-HUNTER-125

Osvetlenie

O dobrú viditeľnosť po zotmení sa starajú svetlá vyrobené technológiou LED v prednej a zadnej časti vozidla. Okrem toho tu máme denné svietenie a funkciu, ktorá umožňuje prepnúť zo stretávacích svetiel na diaľkové a brzdové svetlo. Dokonalým doplnkom sú smerovky umiestnené nad svietidlami, tzv slzy.

Nosiče

Štvorkolka je vybavená 2 oceľovými vpredu a vzadu. Vďaka tomu si vaše dieťa odvezie všetky potrebné veci.

OBUDOWA-ASIX-HUNTER-110-1

Bezpečnosť

Prvky zlepšujúce bezpečnosť sú nepochybne: diaľkové vypínanie zapaľovania (rodičovská kontrola), regulácia otáčok, vďaka ktorej môžete výkon prispôsobiť zručnostiam jazdca.

Výbava

Za zmienku stoja aj doplnkové prvky výbavy, ako napríklad: digitálne počítadlo zobrazujúce okrem iného rýchlosť, otáčky, vzdialenosť, zaradený prevodový stupeň, stav nabitia batérie. Vozidlo má navyše full LED osvetlenie, klaksón, zrkadlá, beadlock na kolesách a elektrický štartér.

BEZPIECZE-STWO-I-DODATKI-ASIX-HUNTER

Motor

Silu vnemov tu dodáva spoľahlivá pohonná jednotka TAO MOTORS. Motor podľa vzoru popredných značiek na trhu poskytuje neuveriteľný výkon a dlhú životnosť.

Výfukový systém

Špeciálny výfukový systém s veľkým basovým podtónom, ako sa na triedu tohto modelu patrí.

Prevodovka

Model HUNTER je vybavený automatickou prevodovkou 1+1. Poskytuje pohodlie pri používaní a jednoduché používanie. Vozidlo má manuálnu radiacu páku.

SILNIK-I-WYDECH-ASIX-HUNTER

Rám

Hybridný, robustný robotom zváraný rám, ktorý vydrží vysoké namáhanie pri jazde v teréne. Vhodná konštrukcia spojená s vysokopevnostnými skrutkami ISO 4017 poskytuje maximálne zaťaženie až 110 kg

Kolesá a pneumatiky

7-palcové kolesá s univerzálnymi pneumatikami. Na kolesách sú namontované plastové krytky - BEADLOCKS, ktoré zabraňujú skĺznutiu pneumatiky pri jazde pri nízkom tlaku

Podvozok

Predné viacprvkové dvojité rameno s čapmi a nastaviteľnými tlmičmi Dual Shock Absorber. Zabezpečujú plynulý pohyb v teréne pri zachovaní primeranej priľnavosti. Vzadu pevná kyvka s centrálne umiestneným tlmičom Monoshock vybaveným nastavením tvrdosti

PODWOZIE-ASIX-HUNTER

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské štvorkolky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: