TGB BLADE 1000i LTX EPS 4x4

Kód: 1000712
15 hodnotení
ZADARMOZADARMO €11 699 –8 %
1000LTX 02 new alu web
€11 699 –8 % €10 649 / ks
Do 3 - 8 dní

Moderný sebavedomý dizajn, Full-LED osvetlenie, veľký silný motor a vyvážené jazdné vlastnosti - nové TGB Blade 1000i LTX opäť výrazne posúva latku štvorkoliek vo svojej kategórii. Úplne nový dizajn prednej časti s modernými vysoko svietivými Full-LED matrixovým svetlomety dáva tejto legendárnej štvorkolke dospelejšie, prepracovanejšie a atraktívnejší vzhľad. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nový variátor so zosilnenou konštrukciou a japonskými komponenty, uloženie A-ramien zo špeciálneho materiálu firmy Dupont, ktorý zaisťuje presnejšie vedenie, ľahšie riadenie, lepšiu stabilitu a vysokú životnosť, zväčšený predný nájazdový uhol (52 °) alebo praktický odnímateľný kryt prednej masky, ktorý výrazne uľahčuje čistenie chladiča. Bohatá štandardná výbava zahŕňa pohon 2x4 / 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi, variabilný dynamický posilňovač riadenia DPS s tromi režimami, predĺžený podvozok s pohodlnou sedačkou pre spolujazdca, silný vodotesný navijak, atraktívny 14 "alu disky, ťažné zariadenie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis


SILNÝ MOTOR V-TWIN 1000 EFI

Dvojvalcový V-Twin je jedným z najväčších motorov sveta štvorkoliek. Vďaka obrovskému výkonu a vysokému krútiacemu momentu dáva štvorkolke vynikajúcu dynamiku a mohutnú ťažnú silu. Moderné elektronické vstrekovanie paliva zaručuje spoľahlivé štarty, čisté spaľovanie a nízku spotrebu. Úplne nová automatická prevodovka s vysoko účinnou motorovou brzdou má zosilnenú konštrukciu, japonské komponenty a minimálne nároky na údržbu.

tech-b1000-motor-550x260

 

PREDLŽENÝ PODVOZOK

Robustný podvozok má zväčšený predný nájazdový uhol a vyššiu svetlú výšku vzadu. Moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies umožňuje vynikajúcu priechodnosť ťažkým terénom a presviedča aj vo vysokých rýchlostiach. A-ramená sú novo zavesené v puzdrách zo špeciálneho materiálu od firmy DuPont, ktorý zaisťuje presné vedenie, lepšiu stabilitu a vyššiu životnosť. Dlhý rázvor poskytuje dostatok miesta vodičovi aj spolujazdcovi a zaisťuje vyššiu stabilitu v prudkých kopcoch.

tlum-ltx-550x260

 

POSILŇOVAČ RIADENIA S TROMA REŽIMAMI 

Posilňovač riadenia zlepšuje ovládateľnosť štvorkolky a zmenšuje silu potrebnú na riadenie, ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilňovač ale zachytí aj rany do riadidiel, keď napríklad predné koleso narazí na kameň, dieru alebo skrytý peň. Pretože väčšinu energie pohltí posilňovač, náraz vám nevyrazia riadidlá z ruky. Posilňovač riadenia má variabilný účinok a tri voliteľné režimy.

tech-b1000-eps-550x260

 

POHON 4X4 S DVOMA DIFERENCIÁLMI 

Systém pohonu 4x4 s dvoma elektricky uzamykateľnými diferenciálmi prináša vysokú variabilitu pohonu a skvelú priestupnosť terénom. V najťažšom teréne oceníte elektrické uzávierky oboch diferenciálov a elektrické pripájanie pohonu predných kolies 2x4/4x4. Vďaka tomu sa Blade 1000 príjemne riadi v zákrutách a umožňuje ideálne nakonfigurovať pohon pre každý terén a každú situáciu. Výsledkom je dokonalá trakcia, vynikajúca priechodnosť ťažkým terénom, kultivovaná jazda a ľahké riadenie.

tech-b1000-diff-lock2-550x260

 

KOTÚČOVE BRZDY 

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkon motora. Účinný štvorkotúčový hydraulický brzdový systém s veľkými vŕtanými kotúčmi a pancierovanými brzdovými hadičkami vám dodá dôveru pri posúvaní vašich jazdeckých schopností alebo pri jazde s ťažkým nákladom.

tech-brakes-550x260

 

MODERNÉ FULL-LED OSVETLENIE

Pýchou TGB Blade 1000i LTX sú úplne nové vysoko svietivé Full-LED matrixové svetlomety, ktoré spoločne s maskou chladiča dominujú celému stroju. Vo svetlometoch sú elegantne zabudované predné LED blikače a svetlá na denné svietenie. Tiež všetko ďalšie osvetlenie vrátane brzdových svetiel a zadných blikačov je kompletne osadené inovatívnou LED technológiou, ktorá ponúka vynikajúci svetelný výkon pri nízkom odbere elektrickej energie.

DSC01056

 

LCD DISPLEJ

Multifunkčný LCD displej poskytuje všetky dôležité informácie - digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, najvyššie dosiahnuté otáčky, najvyššia dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 denné počítadlá prejdenej vzdialenosti, celkovo prejdenú vzdialenosť, počítadlo najazdených motohodín, palivomer, zobrazovanie diagnostických a poruchových kódov, hodiny.

displey-ltx-550x260-550x260

 

BOHATÁ VÝBAVA OD ZÁKLADU

TGB Blade 1000 LTX ponúka v základe mimoriadne bohatú výbavu. Nechýba elektrický posilňovač riadenia, elegantné 14" hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rúk, robustný predný ochranný rám, moderné kompozitné nosiče batožiny vpredu aj vzadu, pohodlné sedadlo spolujazdca s opierkou chrbta, opierky nôh pre spolujazdcov, moderné Full-LED osvetlenie, 12V zásuvka, ťažné zariadenie a elektrický navijak 3000 lbs.

ltx-accessories01-550x260

Dodatočné parametre

Kategória: TGB
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: