Apollo AVENGER 125cm3

Kód: AP-AVEN 125 4/ZEL AP-AVEN 125 4/CER AP-AVEN 125 4/ORA Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: APOLLO
€1 450 / ks
Do 5 -10 dní Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 25.9.2023 25.9.2023 Zvoľte variant

Štvorkolka Apollo Avenger je vozidlo skvelej kvality vybavené elektrickým štártrom so štvortaktným motorom s objemom 125 cm3 pre deti od 9 rokov. Športová štvorkolka so spiatočkou, pevným rámom a silným odpružením na veľkých 8" kolesách.

DOPRAVA ATVvvv

Detailné informácie

Podrobný popis

Apollo AVENGER 125cm3

Štvorkolka Apollo Avenger je vozidlo skvelej kvality vybavené elektrickým štártrom so štvortaktným motorom s objemom 125 cm3 pre deti od 9 rokov. Športová štvorkolka so spiatočkou, pevným rámom a silným odpružením na veľkých 8" kolesách.

avengwymiary

Osvetlenie

O primeranú viditeľnosť po zotmení sa starajú svetlá vyrobené technológiou LED v prednej a zadnej časti vozidla. Okrem toho tu máme funkciu, ktorá umožňuje zmeniť svetlomety na stretávacie a diaľkové a brzdové svetlo

Nosiče

Chcete si na výlet vziať ďalšiu batožinu? Žiaden problém ! Zabezpečí to priestranný oceľový nosič umiestnený vzadu a špeciálne prekrytie, ktoré je na ňom umiestnené.

Bez-nazwy-1_04

Bezpečnosť

Prvky zlepšujúce bezpečnosť sú nepochybne: diaľkové vypínanie zapaľovania (rodičovská kontrola), regulácia otáčok, vďaka ktorej môžete výkon prispôsobiť zručnostiam jazdca.

Výbava

Za zmienku stoja aj doplnkové prvky výbavy, ako napríklad: digitálne počítadlo zobrazujúce okrem iného rýchlosť, otáčky, vzdialenosť, zaradený prevodový stupeň. Okrem toho má vozidlo klaksón, zrkadlá, elektrický štartér, madlá a operadlo.

Quad-Apollo-Avenger-125--18-Custom-

Motor

Silu vnemov tu dodáva spoľahlivá pohonná jednotka FENHON so zvýšeným výkonom. Motor je vybavený antivibračným systémom. Špeciálne konštruované pohyblivé rameno zakončené vankúšom pod motorom neutralizuje vibrácie prenášané z motora na rám, aby ste si mohli užívať komfort jazdy.

Výfukový systém

Špeciálny výfukový systém s veľkým basovým podtónom, ako sa na triedu tohto modelu patrí.

Prevodovka

Automatická prevodovka 1+1 automat: pohodlie a jednoduchosť použitia (pre začiatočníkov). 

Quad-Apollo-Avenger-125--09-Custom-

Rám

Hybridný, robustný robotom zváraný rám, ktorý vydrží vysoké namáhanie pri jazde v teréne. Vhodná konštrukcia spojená s vysokopevnostnými skrutkami ISO 4017 zaisťuje maximálne zaťaženie až 140 kg

Kolesá a pneumatiky

8-palcové oceľové ráfiky so zosilnenými pneumatikami Junkai a behúňom BUTTERFLY poskytujú primeranú priľnavosť za všetkých podmienok. Pneumatiky so zvýšenou odolnosťou proti oderu. Na kolesách sú namontované plastové krytky - BEADLOCKS, ktoré zabraňujú skĺznutiu pneumatiky pri jazde pri nízkom tlaku

Podvozok

Predné viacprvkové dvojité rameno s čapmi a nastaviteľnými tlmičmi Dual Shock Absorber. Zabezpečujú plynulý pohyb v teréne pri zachovaní primeranej priľnavosti. Vzadu pevná kyvka s centrálne umiestneným tlmičom Monoshock vybaveným nastavením tvrdosti

Brzdy

Vpredu máme hydraulické brzdy umiestnené na oboch kolesách. Brzdové strmene so zväčšeným piestom zaručujú perfektnú brzdnú silu a výborný pocit priľnavosti. Vzadu máme hydraulickú nožnú brzdu umiestnenú na zadnej náprave vybavenú strmeňom so zväčšeným piestom. Správny brzdný výkon dopĺňa estetické vedenie brzdových vedení. Oceľové pletené drôty a prídavný, spodný kryt ventilovaného brzdového kotúča.

Quad-Apollo-Avenger-125--23-Custom-

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské štvorkolky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: